ÖVRIGT / Mattor / Kazak 8282005
nr 828 2005
Kazak
tidigt 1900-tal, dubbel bönenisch, 160x250
Kondition: Jämnt ställvis hårdare slitage, even partly heavier wear, folding wear
Utrop:
6.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 20 maj 2013
kl 19:03:54
20/5 18:58:54